Η ομάδα της Classter ανακοινώνει με υπερηφάνεια την πρόσκληση και τη συμμετοχή της στο συνέδριο SXSW 2019 που θα πραγματοποιηθεί στο Όστιν του Τέξας από τις 8 έως τις 17 Μαρτίου.
Η πρόσκληση εστάλη από το Industry Disruptors-Game Changers (ID-GC), έναν μη κερδοσκοπικό/μη κυβερνητικό οργανισμό που ιδρύθηκε για την προώθηση της επιχειρηματικότητας στην Ελλάδα, τη Νοτιοανατολική Ευρώπη και τις περιοχές της East Med.
Είναι μεγάλη μας τιμή που λάβαμε αυτή την πρόσκληση και θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τους Industry Disruptors-Game Changers (ID-GC) για την προτίμησή τους.