Τάσεις EdTech από την Classter
Το ερχόμενο Σάββατο (17 Δεκεμβρίου) θα διοργανώσουμε μια εκδήλωση στα κεντρικά γραφεία της Microsoft στην Αθήνα για να παρουσιάσουμε τις EdTech Trends από την Classter.
Οι ιδιοκτήτες και οι διευθυντές σχολείων και εκπαιδευτικών κέντρων θα ανακαλύψουν τις τάσεις από το πρωτοπόρο MIE και θα μάθουν περισσότερα για το Classter, το SMS και το SIS για κάθε τύπο εκπαιδευτικού ιδρύματος.
Συνδυάζοντας τις μοναδικές τεχνολογίες της Microsoft και το Classter θα φέρουν την καινοτομία στη σχολική τους κοινότητα.